medcezir-banner

Tuğçe’nin Mert’e Olan Aşkı!

admin tarafından 10 ay önce yazıldı, 1.121 kez görüntülendi ve 10 yorum yapıldı.

ecemakbin

 

Her zaman zirveyi çeken dizimiz ”Medcezir” de bir aşk var ki, bir birine çok uzak ama bir yandan da çok yakın… Dilerseniz detayları sizler ile şimdi paylaşalım. Öncelikle Sizlerin de bildiği gibi Mert, yıllardır Eylül’e aşıktır. Kendisine attığı kazıklara rağmen Eylül’ü sevmekten kendini alamayan Mert, Eylül’ün tipi değildir. Eylül, ağır başlı, kendine güvenen ve olgun erkeklerden hoşlanır. Mert ise içi dışı bir, eğlenceli, lafını tutamayan bir karakterdedir. Hal böyle olunca Mert, Eylül için eğlenceden ve çıkardan başka bir işe yaramaz. Her şeye rağmen Tuğçe’nin, Mert’e olan ilgisi Eylül’ü şaşırtmaktadır. Tuğçe’nin, Mert’te ne bulduğuna anlam veremeyen Eylül, ara ara da kıskanmıyor değildir. Mert işe yaramadıkça Eylül’ün aklına bile gelmemektedir. Şu sıralar Mira’nın piyano hocasına kafayı takan Eylül, sevgilisi olduğunu duyunca hayal kırıklığına uğramıştır. Tüm bunların üzerine Mert ile Tuğçe’nin planı Eylül’ü daha da germiştir. Eylül, şımarık ve ilgiyi seven bir kızdır. Mert’in ona olan ilgisi egosunu yükseltse de, Mert’i küçük düşürmekten de oldukça hoşlanmaktadır.

Birbirleri ile iyi anlaşan iki arkadaş gibi görüşen Tuğçe ile Mert daha fazla vakit geçirmeye başlarlar. Mert’in evine sohbete gelen Tuğçe, çizdiği karikatürlerden Mert’in Eylül’e olan zaafını anlar. Mert en sonunda Tuğçe’ye duygularını açıklamak zorunda kalır. Tuğçe her ne kadar bir başkasına ilgi duymasından üzüntü duysa da Mert’in ezilmesine gönlü razı gelmez ve yardım etmek ister. Eylül’ün ilgisini çekmek için ona yardım edebileceğini söyleyen Tuğçe, yaptığı plana harfiyen uymasını ister. İlk olarak okulda Mira, Eylül, Yaman, Mert ve Tuğçe aynı masaya oturdukları sırada Mert, Eylül’ün hiç bir söylediğine kulak asmaz. Hatta sesini bile duymayan Mert’in Tuğçe’ye yakınlaşması Eylül’ü delirtir. Sırf Mert’e inat Yaman’ın yaptığı plana katılan Eylül geldiğine pişman olur. Mert ile Tuğçe’nin samimi tavırları Eylül’ü epey kızdırır. Tüm bunların üzerine Tuğçe’nin Mert’in dudağına kondurduğu öpücük son nokta olur. Mert bu öpücüğü planın bir parçası olarak düşünse de Tuğçe için öyle değildir. Her şeye rağmen ilerleyen bölümlerde Eylül istenilen tepkiyi vermeyecektir Mert’e. Böylece Mert, mücadele etmekten vazgeçecektir. Bu pes ediş Eylül ile arasındaki bütün engelleri aşacakları bir anın yaşanmasına sebep olacaktır. ”Medcezir dizisi”ni takip etmeye devam ediniz.

Benzer Yazılar
medcezir4
13 Eylül 2014
Yorumlar ( 10 )
 1. medcezirin delisiyem kinonu men zaps edirem.bu gunu sebrsizlikle gozleyirem

 2. Duygu Yiğit diyor ki:

  ne medceziri ya karagül varken:)

 3. Arı BALCI diyor ki:

  bu bölüm heyecanlı geçicek gibi

 4. Bucak SICAK diyor ki:

  işin yoksa cumayı bekle gene…………

 5. Nabi DALGA diyor ki:

  Bencede yakismis

 6. Ayse Unlu diyor ki:

  Bugünlerde Medcezir kimler izlicek ??

 7. Musa PASTIRMA diyor ki:

  Bu tan serenayın ve yamanın başını iyice derde koyacak diyenler

 8. bitsin bu çile.com.net valla bende her bölümde yamanın başına gelenlerden bıktım diziden soğuyorum ama ben filmi sadece onlar için değil selim ve enderin aşkı için o kadına hastayım ben bide MERT tabi harbi gülme gülme krizine giriyorum onu görünce çok kral oynuyor . asıl film böyle olmasa çok kısa sürecek böyle olmalı ki uzun sürsün .

 9. yaman harbi yakışıklı katılanlar beğensin katılmayanlar da beğensin

 10. Petek BALCI diyor ki:

  öfffffff hassiktir yyaa yaman sıçışta bu akşam


Site Linkleri : medcezir izle - medcezir dizisi - medcezir son bölüm - medcezir bölümleri - dizi haberleri - medcezir oyuncular - medcezir fragman - Sahne
Medcezir dizi fan sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde bulunan yazılar resimler ve dizi konularını kaynak gösterilmeden eklemek yasakdır. Sitemizin tüm hakları saklıdır. Bu site ücretsiz yayın yapmaktadır.
Tema: Sipsi V2
Linkon Bedava - Free Backlink bedava - Free Backlink - www.linkdevi.com bedava - Free Backlink - www.v8link.com